Koronaviruso epidemija truputį kitaip

     Labas lankytoja/-u, ši svetainė yra sukurta skleisti jau esamą informaciją internete apie Koronaviruso epidemiją. Mes jokios atsakomybės už informacijos tikslumą ar, galimai, daromą įtaką neprisiimame, kadangi visa informacija yra naudojama iš jau esamų šaltinių! Mes, autoriai, nekviečiame ir neagituojame jokiems veiksmams! Mes norime ir labai linkime, kad viskas, kas vyksta, negero, kuo greičiau baigtųsi, visi vėl nurimtume ir toliau gyventume darniai ir sveikai! Šioje svetainėje rasite įvairios informacijos: rimtos ir linksmos, norime apšviesti situacija iš visų pusių!

Dar sykį pažymime, kad šios svetainės tikslas - tik susipažinti ir smagiai praleisti laiką! Smagaus naršymo!

O šiaip video juokingas, labai verta pažiūrėti ir susimąstyti. :)

Ar pagalvojote, kad niekas niekur dar jokio viruso nenufotografavo, o tik piešia, vieni vienaip, kiti kitaip. Tad kaip iš tikrųjų vyksta užsikrėtimas ir ar tikrai tai virusai?

Kiekvienas "valdžios" veiksmas, didelis veiksmas, turi savo tikslą. Štai vienas iš tikslų, kuriam buvo sukurtas Koronaviruso baubas. Čipavimas, Čipizacija.

Germanas Grefas (Rusijos banko vadovas).

 

Eurovizijoje, atvirai visiems pasakojo, kad toj bus epidemija ir kokie jūs naivūs... Vis dar tikite, kad virusas netyčia?

Italijoje didžiulis mirčių bumas nuo viruso. Bet kokios tikrosios to priežastys? Ir ar tikrai jų tiek daug?

Žiniasklaida vos spėja pranešinėti apie susirgusių skaičius, o ligoninėje tuščia ir ramu... ?

ES pabaiga 2020 03 22 Kazimieras Juraitis ir LTanon... Užkratas buvo sukurtas tam, kad pradėti masinę Žmonijos vakcinaciją...